Vlorë: Sekuestrohet sasi e madhe vaj dhe pluhur çokollate kanabisi në banesën e biznesmenit - Bota Sot
Vlorë: Sekuestrohet sasi e madhe vaj dhe pluhur çokollate kanabisi në banesën e biznesmenit

Vlora

E martë, 20 nëntor 2018

Vlorë: Sekuestrohet sasi e madhe vaj dhe pluhur çokollate kanabisi në banesën e biznesmenit

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 12:20
Kontroll u ushtrua dhe në aktivitetin privat të Zanajt, një bar-restorant në Radhimë, por nuk u gjet asgjë e kundraligjshme.

Vaj kanabisi dhe pluhur çokollate janë gjetur në një shtëpi dhe kantinë në Vlorë.

Në sajë të bashkëpunimit polici-prokurori është ushtruar kontroll në shtëpinë e Shahin Zanaj, banues në lagjen “24 maji” në Vlorë.

Kontroll u ushtrua dhe në aktivitetin privat të Zanajt, një bar-restorant në Radhimë, por nuk u gjet asgjë e kundraligjshme.

Prokuroria thotë se sasia e gjetur është e konsiderueshme, por nuk është peshuar nga grupi hetimor ende.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test