Të shtëna me armë në Vlorë, një person i plagosur - Bota Sot
Të shtëna me armë në Vlorë, një person i plagosur

Vlora

E hënë, 15 tetor 2018

Të shtëna me armë në Vlorë, një person i plagosur

Më: 27 shkurt 2018 Në ora: 18:53
Policia e Shqipersie

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në orët e pasdites së të martës në qytetin e Vlorës.

Mësohet se plagosje ka ndodhur në lagjen “28 nëntori”, ku persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë një person, i cili ishte duke udhëtuar me një automjet “Fiat Punto”.

Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test