Moti i keq, pezullohet trafiku detar në Vlorë - Bota Sot
Moti i keq, pezullohet trafiku detar në Vlorë

Vlora

E martë, 20 nëntor 2018

Moti i keq, pezullohet trafiku detar në Vlorë

Më: 2 mars 2018 Në ora: 09:52
Ilustrim

Moti i keq në Vlorë ka sjellë probleme në trafikun detar, i cili mëngjesin e kësaj të premteje është pezulluar.

Si pasojë e dallgëve të mëdha të detit trageti i linjës Vlorë-Brindizi nuk ka mbërritur në port.

Edhe peshkarexhat janë ankoruar dhe nuk do të dalin në deti deri në një njoftim të dytë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test