Dy vatra zjarri në Radhimë dhe Kaninë, rrezikohen disa banesa - Bota Sot
Dy vatra zjarri në Radhimë dhe Kaninë, rrezikohen disa banesa

Vlora

E martë, 16 tetor 2018

Dy vatra zjarri në Radhimë dhe Kaninë, rrezikohen disa banesa

Më: 1 prill 2018 Në ora: 06:25
Ilustrim

Në Vlorë raportohet për dy vatra zjarri në fshatrat Radhimë dhe Kaninë.

Në fshatin Radhimë sipas raportimeve situata është më e vështirë pasi zjarri rrezikon disa banesa.

Flakët po përhapen me shpejtësi si pasojë e erërave të forta.

Forcat e shërbimit zjarrfikës kanë dal me shpejtësi drejt vendngjarjes.

Për momentin nuk raportohet për persona të lënduar

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test