Rama ju përshëndet me impiantin modern në Vlorë, ja si duket! - Bota Sot
Rama ju përshëndet me impiantin modern në Vlorë, ja si duket!

Vlora

E hënë, 15 tetor 2018

Rama ju përshëndet me impiantin modern në Vlorë, ja si duket!

Më: 13 prill 2018 Në ora: 09:01
Edi Rama

Ditën e sotme kryeministri i vendit, Edi Rama, ka përzgjedhur t’i urojë “mirëmëngjesi” shqiptarëve me një video të impiantit të ujërave të zeza në Vlorë.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ai ka ndarë me ndjekësit e tij, disa pamje të impiantit modern të ujërave të zeza në Vlorë, që do të vihet në punë para sezonit turistik.

"MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të impiantit modern të përpunimit të ujrave të zeza në Vlorë, që vihet në punë përpara nisjes së këtij sezoni turistik, ju uroj një ditë të mbarë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test