Një përbindësh i çuditshëm kapet në detin e Vlorës - Bota Sot
Një përbindësh i çuditshëm kapet në detin e Vlorës

Vlora

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Një përbindësh i çuditshëm kapet në detin e Vlorës

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 13:43
Një krijesë e çuditshme është kapur ditën e sotme nga disa djem të rinj në qytetin e Vlorës

Një krijesë e çuditshme është kapur ditën e sotme nga disa djem të rinj në qytetin e Vlorës, në afërsi të vendit që nga banorët e zonës njihet si "Plazhi i Vjetër".

Personat që kanë dërguar pamjet pranë JOQ.al thonë se nuk kanë parë kurrë diçka të tillë dhe se krijesën, e cila ngjan sa me një peshk të madh, edhe me një gjarpër, e kanë gjetur të ngordhur në afërsi të plazhit.

Më konkretisht, peshku-gjarpër është gjetur në kanalin e ujërave të zeza, gjysmë i ngordhur.

Ata e përshkruajnë si të frikshëm, por në të njëjtën kohë bëjnë apel që dikush të vijë ta marrë e ta varrosë, pasi dekompozimi në natyrë mund të shndërrohet në burim infeksionesh për pushuesit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test