Masakra e Vlorës/ Ja kush janë viktimat - Bota Sot
Masakra e Vlorës/ Ja kush janë viktimat

Vlora

E enjte, 18 tetor 2018

Masakra e Vlorës/ Ja kush janë viktimat

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 19:54
Pamje nga vendi i ngjarjes

4 gra, 3 burra dhe 1 fëmijë janë viktimat e ngjarjes së rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në Resulaj të Vlorës.

Burime për Syri.net bëjnë me dije se nga ngjarja e rëndë kanë mbetur të vrarë 8, ku një prej tyre ëhstë një i mitur i gjinisë mashkullore.

Ndërkohë që 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur. Të 8 personat janë pjestarë të të njëjtës familje.

Ndërkohë që policia ende nuk ka arritur të prangosë autorin e ngjarjes, Ridvan Zykaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test