Ishte në një drekë familjare ku kishte pirë, breshëri plumbash mbi 8 viktimat - Bota Sot
Ishte në një drekë familjare ku kishte pirë, breshëri plumbash mbi 8 viktimat

Vlora

E premte, 16 nëntor 2018

Ishte në një drekë familjare ku kishte pirë, breshëri plumbash mbi 8 viktimat

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 21:57
Ridvan Zykaj, autor i vrasjeve në Vlorë

Të tjera detaje janë zbardhur mbi autorin e ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në Selenicë, ku 24 vjeçari Ridvan Zykaj, la të vrarë 8 persona, mes tyre edhe dy fëmijë.

Mësohet se para ngjarjes ai kishte qenë në një drekë familjare dhe kishte pirë, ndërsa pasi ishte kthyer në fshat kishte shkuar në shtëpinë e vëllait të gjyshit të tij, Demir Zykaj, dhe ka qëlluar mbi të, gruan e tij, dy djemtë e tij, gratë e këtyre të dyve dhe dy fëmijët e njërit prej djemve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test