Sekuestrohen 50 kilogramë hashash në Vlorë - Bota Sot
Sekuestrohen 50 kilogramë hashash në Vlorë

Vlora

Sekuestrohen 50 kilogramë hashash në Vlorë

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 13:25
Ilustrim

Policia e Vlorës ka sekuestruar 50 kg hashash në lagjen “Partizani” të këtij qyteti, pranë spitalit.

Në një banesë 3-katëshe janë gjetur armë dhe drogë, ndërkohë që është shoqëruar një person. Burime nga Policia e Vlorës thonë se janë gjetur rreth 50 kg kanabis.

Forca të shumta policie janë përfshirë në aksionin blic, ndërsa kontrollet kanë qenë të shumta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...