Mbytet peshkarexha në Vlorë, 3 persona shpëtojnë falë një trageti - Bota Sot
Mbytet peshkarexha në Vlorë, 3 persona shpëtojnë falë një trageti

Vlora

Mbytet peshkarexha në Vlorë, 3 persona shpëtojnë falë një trageti

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 09:15
Vlorë

Një peshkarexhë është mbytur mbrëmjen e djeshme në ujërat pranë Sazanit në Vlorë.

Në bordin e barkës ndodheshin 3 peshkatarë të cilët janë shpëtuar në minutat e fundit falë ndërhyrjes së një trageti që përshkonte linjën Vlorë- Brinzi.

Peshkatarët kanë qëndruar për disa minuta në një kamerdare shpëtimi dhe më pas me kalimin e tragetit ata kanë shpëtuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...