Përmbytet Vlora, vonesa në port nga reshjet e dendura - Bota Sot
Përmbytet Vlora, vonesa në port nga reshjet e dendura

Vlora

Përmbytet Vlora, vonesa në port nga reshjet e dendura

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 08:22
Përmbytet Vlora

Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë natës, kanë shkaktuar përmbytje në qytetin e Vlorës.

Disa rrugë dhe lagje janë nën ujë, e po ashtu dhe Porti i Vlorës është i përmbytur.

Kjo ka sjellë vonesa në përpunimin e pasagjerëve, pasi ambientet e portit janë thuajse tërësisht nën ujë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...