Abedin shqiponja apo njeriu që kaloi të gjitha furtunat - Bota Sot
Abedin shqiponja apo njeriu që kaloi të gjitha furtunat

Volejboll

Abedin shqiponja apo njeriu që kaloi të gjitha furtunat

Nga: Kemajl Goca Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 18:51
Abedin shqiponja apo njeriu që kaloi të gjitha furtunat

Abedin Ibrahimi ka treguar fuqinë e tij!  Ibrahimi - kryetar i Federatës së Volejbollit të Kosovës, kaloi të gjitha furtunat dhe sot është më i lumtur se kurrë, sepse po realizon një nga një projektet e tij dhe po bëhet një shembull i mirë në sportin skofiar.

Ai ka bërë shqiponjën dykrenare, në një mbrëmje të fundvitit me stafin e Kulturës Fizike dhe Sportit. Njeriu që gëzon respektin e opinionit sportiv, shihet në foto i pari, me këmishë të hekurosur e të bardhë, me kravatë të bukur dhe duke e bërë shqiponjën dykrenare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat