Rikthehet Loresa - Bota Sot
Rikthehet Loresa

Volejboll

Rikthehet Loresa

Nga: K. G. Më: 15 janar 2019 Në ora: 11:34
Rikthehet Loresa

Klubi i volejbollit Ferizaj synon që të ketë paraqitje më të mirë për pjesën e dytë të kampionatit në Superligën e Kosovës.  “Filluam përgatitjet për stinorin e ri.

Në stërvitje është rikthyer lojtarja kyqe e ekipit Loresa Avdyli të cilës i dëshirojmë suksese. Falënderim të veçantë kemi për fizioterapeutët Ervin Meqikukiqi dhe Edona Januzi Meqikukiqi të cilët kanë bërë punë të mrekullueshme dhe shumë shpejt e rikthyen Loresën në fushën e volejbollit”, bëhet e ditur nga KV Ferizaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...