Vajzat e Prishtinës t’u vrapuar nëpër borë e nëpër mal! Hajde Donika... - Bota Sot
Vajzat e Prishtinës t’u vrapuar nëpër borë e nëpër mal! Hajde Donika...

Volejboll

Vajzat e Prishtinës t’u vrapuar nëpër borë e nëpër mal! Hajde Donika...

Nga: Kemajl Goca Më: 20 janar 2019 Në ora: 15:40
Pamje nga përgatitjet

Punohet me përkushtim në klubin e volejbollit Prishtina F. me synime që të janë gati për pjesën e dytë të kampionatit në Superligën e Kosovës.

Image

Volejbollistet e Prishtina F vrapojnë nëpër borë e në ambientet malore e të bukura të Gërmisë.   Me to punon tranerja kondicionale Feta Selimi!

Aty dëgjohet edhe zëra hajde Donika dhe fjala bravo, duke e motivuar njëra – tjetrën.

Image

Synimi i këtij ekipit është që të renditen në mesin e katër ekipeve më të mira dhe të luftojnë për Kupën e Kosovës, kështu ka deklaruar ditë me parë edhe drejtori Mehdi Mehmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...