Brazilianet në Prishtinë, Mehmeti e mbajti fjalën! - Bota Sot
Brazilianet në Prishtinë, Mehmeti e mbajti fjalën!

Volejboll

Brazilianet në Prishtinë, Mehmeti e mbajti fjalën!

Nga: Kemajl Goca Më: 25 janar 2019 Në ora: 11:33
Raffaela Richinho, Mehdi Mehmeti e Ana Clara Saldanha

Klubi i Prishtina F. është përforcuar me dy volejbolliste braziliane dhe pretendon të jetë në katërshen e parë të Superligës së Kosovës në luftë për titullin e kampiones dhe synojnë edhe trofeun e Kupës. “Brazilianet mbërritën në Prishtinë.  Përforcimet janë Raffaela Richinho e Ana Clara Saldanha”, tregon Mehmeti për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Image

Raffaela Richinho, Ganimete Gërbovci e Ana Clara Saldanha

Mehmeti ka kohë që ka paralajmëruar se në fund të janarit do t’i sjellë dy braziliane, ashtu edhe ndodhi dhe e mbajti fjalën.

Në anën tjetër këto përforcime sjellin sado kudo edhe një lloj paniku të klube tjera që luftojnë për trofe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...