Çoje bre Naser burri! Mehmeti: Naseri dhe Ganja do të hapin finalen e madhe - Bota Sot
Çoje bre Naser burri! Mehmeti: Naseri dhe Ganja do të hapin finalen e madhe

Volejboll

Çoje bre Naser burri! Mehmeti: Naseri dhe Ganja do të hapin finalen e madhe

Nga: K. G. Më: 26 janar 2019 Në ora: 18:53
Çoje bre Naser burri! Mehmeti: Naseri dhe Ganja do të hapin finalen e madhe

Drejtori sportiv i klubit të volejbollit Prishtina F. Mehdi Mehmeti, paksa është emocionuar me fotografinë që ka gjetur në arkivë dhe shihet aty duke i thënë rivalit të përbetuar Naser Krasniqit, çoje dorën bre Naser!

“Dikur në finale të play-off-it. Shpresoj se ka ardhë koha që volejbolli të aterojë prapë në Prishtinë...Po fotoja do ndryshojë...Naseri dhe Ganja (Ganimete Gërbovci) do hapin Finalen e madhe...”, shkruan Mehmeti. Naser Krasniqi është drejtor në klubin Technologie Prishtina Volley.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...