Hajdarajt i takoi kurora e më të mirit - Bota Sot
Hajdarajt i takoi kurora e më të mirit

Volejboll

Hajdarajt i takoi kurora e më të mirit

Nga: K. G. Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 19:10
Hajdarajt i takoi kurora e më të mirit

Volejbollistit të Pejës, Bardhyl Hajdarajt, i takoi kurora e më të mirit për vitin 2018, në ceremoninë që u organizua nga Federata e Volejbollit e Kosovës.

Hajdaraj është nga volejbollistët më të mirë në vendin tonë dhe shtylla e skuadrës pejane. Ai e fitoi këtë epitet me plotë meritë, për faktin se tregoi cilësitë e tij në edicionin e vitit 2018.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...