KV Ferizaj mburret, mendon për edicionin e ri  - Bota Sot
KV Ferizaj mburret, mendon për edicionin e ri 

Volejboll

KV Ferizaj mburret, mendon për edicionin e ri 

Më: 11 prill 2019 Në ora: 15:21
Ferizaj

Klubi i volejbollit Ferizaj në konkurrencën e meshkujve është zyrtarizuar si kampion në Superligën B.  
“Në stërvitjen e klubit ishte prezent Milot Syla, anëtar i bordit të FVK-së i cili ia dorëzoj kupën kapitenit Ridvan Grainca.

Syla u njoh për së afërmi për përgatitjet që KV Ferizaj është duke bërë për sezonin e ri në Superligën A”, bëhet e ditur nga klubi, që mburren me të arriturat e tyre dhe tani mendojnë për edicionin e ri, që me gjasë nisë në muajin shtator.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...