Drenusha: Sa e lumtur që jam!  - Bota Sot
Drenusha: Sa e lumtur që jam! 

Volejboll

Drenusha: Sa e lumtur që jam! 

Nga: K. G. Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:39
KV M Technologie

Drenusha Asllanaj, volejbolliste e M Technologie Prishtina, është e lumtur që me ekip janë kualifikuar në finalen e play-off-it dhe shpreson se do ta fitojnë edhe titullin e kampionit të Kosovës. 
“Sa e lumtur që jam sot! Punuam së bashku dhe se bashku ja dolëm. Punuam në qetësi dhe nuk erdhi as edhe një shqiponjë të na ndalë punën tonë. Kaluam dhe hapin tjetër (gjysmëfinalen). Çika, trajnerë, faleminderit të gjithëve. Shihemi në finaleeeeee”, shkruan Drenusha.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...