Finalja e parë në Ferizaj! - Bota Sot
Finalja e parë në Ferizaj!

Volejboll

Finalja e parë në Ferizaj!

Nga: K. Goca Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:27
Finalja e parë në Ferizaj!

Klubi i volejbollit Luboteni nga Ferizaj ka bërë të gjitha përgatitjet e nevojshme për finalen e parë të play-off-it të Superligës së Kosovës, e cila luhet sonte në orën 20.00 në palestrën e sportit “Bill Klinton” në Ferizaj.

Ferizajasit kanë përparësinë e fushës e cila është dhe një përparësi sado kudo e mirë për ta, ndërsa në anën tjetër Prishtina Volley ka hesapet e saja, me synime që të dalin ballëlart nga ky rrugëtim i vështirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...