Prishtina do të jetë në qendër të vëmendjes  - Bota Sot
Prishtina do të jetë në qendër të vëmendjes 

Volejboll

Prishtina do të jetë në qendër të vëmendjes 

Më: 25 prill 2019 Në ora: 18:39
Prishtina do të jetë në qendër të vëmendjes 

Prishtina do të jetë në qendër të vëmendjes së adhuruesve të volejbollit në fundjavë.
Takimet e ndeshjeve të dyta të serisë së finaleve, do të sjellin në kryeqytet edhe dy super sfida tjera.
Spektakli i volejbollit fillon me finalen e femrave mes M-Technologie dhe Dritës, nga ora 17:00. Takimin e parë e kishte fituar Drita.
Kurse, në orën 20:00 do të jetë në program finalja e konkurencës së meshkujve mes Prishtina Volley e Luboteni. Takimin e parë e kishte fituar Prishtina Volley.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...