Edona Gjinolli: Me strategun e volejbollit - Bota Sot
Edona Gjinolli: Me strategun e volejbollit

Volejboll

Edona Gjinolli: Me strategun e volejbollit

Nga: K. G. Më: 2 maj 2019 Në ora: 11:03
Edona Gjinolli: Me strategun e volejbollit

Ish volejbollistja Edona Gjinolli nuk e harron periudhën e mirë që kaloi në radhët e Universitetit AAB të Prishtinës dhe ju është mirënjohëse përgjithmonë, madje ka një respekt të veçantë për trajnerin e M-Technologie (ish Universiteti AAB), Naser Krasniqi.

“Me strategun e volejbollit”, shkruan Edona, ndryshe është nga Gjilani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...