Sportistet zhvishen tërësisht, shokuese! - Bota Sot
Sportistet zhvishen tërësisht, shokuese!

Volejboll

Sportistet zhvishen tërësisht, shokuese!

Nga: K. Goca Më: 9 maj 2019 Në ora: 12:55
Sportistet zhvishen tërësisht, shokuese!

Festë e madhe në klubin italian Imoco Volley Conegliano, të cilat fituan titullin e kampiones.

Image

Por e veçanta e kësaj është se volejbollistet u zhveshën tërësisht dhe e kremtuan titullin.

Image

Aty janë postuar edhe disa foto. Volejbollistja Joanna Wolosz feston titullin e kampiones, duke u paraqitur lakuriq pas trofeut.

Image

Polakja 28-vjeçare ka postuar foton edhe në instagram, duke treguar gëzimin e saj për trofeun. Këto foto kanë botuar shumë mediat ndër to edhe “The Sun” në Angli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...