Finalja e kampionatit të femrave U18 në Ferizaj - Bota Sot
Finalja e kampionatit të femrave U18 në Ferizaj

Volejboll

Finalja e kampionatit të femrave U18 në Ferizaj

Më: 16 maj 2019 Në ora: 10:44
Finalja e kampionatit të femrave U18 në Ferizaj

Dy skuadrat më të mira U18 të këtij edicioni Kastrioti dhe Ferizaj, do ta kenë ballafaqimin e tyre në finalen e madhe të Kampionatit U18 për femra në volejboll.
Ferizaj e fitoi ndeshjen paraprake ndaj M-Technologie, deri sa në anën tjetër Kastrioti mundi Skenderajn në ndeshjen e zhvilluar sonte në Ferizaj.

Image

Këto janë rezultatet e dy ndeshjeve gjysmëfinale:
Ferizaj - M-Technologie 3:0 (25:22, 25:15, 26:24)
Kastrioti - Skenderaj 3:0 (25:10, 25:6, 25:17).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...