Nis kampionati në beachvolley - Bota Sot
Nis kampionati në beachvolley

Volejboll

Nis kampionati në beachvolley

Më: 18 maj 2019 Në ora: 10:36
Nis kampionati në beachvolley

Edicioni i sivjemë i garave në beachvolley, u hap këtë të shtunë edhe për kategorinë e seniorëve. Shtatë ekipe te vajzat dhe 10 tjera te djemtë, po bëjnë gara në kompleksin Holiday Resort, në Sllatinë.

I pranishëm ishte edhe presidenti i FVK-së Abedin Ibrahimi si dhe drejtor i komisionit për Beach Volley, Visar Alimehaj dhe koordinatori i turneut Lorik Ilazi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...