Kastrioti kampion i Kosovës - Bota Sot
Kastrioti kampion i Kosovës

Volejboll

Kastrioti kampion i Kosovës

Më: 23 maj 2019 Në ora: 13:21
Kastrioti kampion i Kosovës

Në Ferizaj sot ka përfunduar Kampionati i Kosovës për grupmoshën U18, ku Kastrioti arriti të shpallet Kampion i Kosovës për vitin 2018/19. Duke fituar ndaj Ferizajt në finale.

Kupën ekipit fitues i’a ndau kryetari i FVK- së z.Abedin Ibrahimi, ndërsa medaljet për vendin e parë dhe të dytë i ndanë Sekretari i Përgjithshëm i FVK-së  Valon Nikqi, Komesari i Garave Lulzim Gërguri si dhe anëtarët e Bordit, Milot Syla e Kemajl Luzha.

KV Kastrioti - KVF Ferizaj 3:1.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...