Kadriu: U diskutua mundësia e pjesëmarrjes në garat europiane  - Bota Sot
Kadriu: U diskutua mundësia e pjesëmarrjes në garat europiane 

Volejboll

Kadriu: U diskutua mundësia e pjesëmarrjes në garat europiane 

Nga: K. G. Më: 24 maj 2019 Në ora: 11:20
Ylli Kadriu e Bekim Jashari

Kryetrajneri i klubit të volejbollit Skenderaj (femrat), fitues i Kupës së Kosovës, ka pasur një takim me kryetarin e Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari! “Kryetari Jashari me priti në një takim shumë miqësor, ku biseduam rreth sportit në përgjithësi dhe avancimin e volejbollit të vajzave në veçanti.
Ndër të tjera, me theks të veçantë u diskutua mundësia e pjesëmarrjes në garat europiane e KV Skenderaj, ku kryetari Jashari shprehu vullnet për të na përkrahur në këtë arritje të merituar për qytetin tonë”, tha Kadriu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...