FVK-ja vazhdon me aktivitete, beachvoley në fundjavë - Bota Sot
FVK-ja vazhdon me aktivitete, beachvoley në fundjavë

Volejboll

FVK-ja vazhdon me aktivitete, beachvoley në fundjavë

Më: 30 maj 2019 Në ora: 17:00
FVK-ja vazhdon me aktivitete, beachvoley në fundjavë

Federata e Volejbollit e Kosovës vazhdon me aktivitetet e saja dhe gjatë fundjavë organizon garën e radhës në beachvoley. “Këtë fundjavë do të zhvillohen garat e grupmoshës U22 në Beachvolley.
Pas një muaji plot aktivitete me garat e U18, seniorëve dhe U20, tash i vije radha organizimit të radhës, që do e mbyll ciklin e beachvolley.
Më 1 dhe 2 qershor, në kompleksin Holiday Resort, do të garojnë U22, me garat që nisin nga ora 09:00”, bëhet e ditur nga FVK-ja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat