Një minifestival volejbolli në sheshin “Nënë Tereza” - Bota Sot
Një minifestival volejbolli në sheshin “Nënë Tereza”

Volejboll

Një minifestival volejbolli në sheshin “Nënë Tereza”

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 17:16
Një minifestival volejbolli në sheshin “Nënë Tereza”

Federata Shqiptare e Volejbollit, në bashkëpunim të ngushtë me Bashkinë e Tiranës dhe Ministrinë e Mbrojtjes, organizoi sot paradite me fëmijët e oficerëve një minifestival volejbolli në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet, me rastin e festës 1 Qershorit.
Një event mjaft i këndshëm dhe argëtues, që mblodhi dhjetra fëmijë, të cilët luajtën volejboll dhe treguan sërish dashurinë e tyre për sportin e bukur të rrjetës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...