Kosova me dy humbje në Austri - Bota Sot
Kosova me dy humbje në Austri

Volejboll

Kosova me dy humbje në Austri

Më: 13 qershor 2019 Në ora: 11:15
Pamje nga gara

Kosova është përfaqësuar në Kampionatin Evropian për meshkuj U18 në beachvolley, i cili është duke u mbajtur në Baden të Austrisë. 
Në bazë të shortit Kosova për kundërshtar ka patur ekipin e Moldavisë dhe Armenisë. 
Dyshja e Kosëvës Salihu/Tara në momente të caktuara treguan lojë të barabartlë me ekipet kundërshtare, mirëpo nuk arritën të kualifikohen më tutje

Moldavia-Kosova 2:0 (21:09, 21:12)

Kosova-Armenia 0:2 (10:21, 16:21).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...