Grumbullohet Kosova U-20 - Bota Sot
Grumbullohet Kosova U-20

Volejboll

Grumbullohet Kosova U-20

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 19:21
Grumbullohet Kosova U-20

Në Palestrën e sporteve “Better Life” në Lipjan, kombëtarja e Kosovës-meshkujt U20 ka mbajtur grumbullimin e parë për pjesëmarrje në Kampionatin Ballkanik.

Kryetrajneri Hafiz Buzuku së bashku me trajnerin Ramadan Parduzi, kanë ftuar në këtë takim një numër më të madh të lojtarëve, nga të cilët do të seleksionohen dhe do të vazhdojnë përgaditjet intensive për pjesëmarrje në Kampionatin Ballkanik.

Kampionati Ballkanik do të mbahet në Shqipëri, në qytetin e Tiranës nga 24-28 qershor 2019.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...