Turne i madh në beachvoley në Prishtinë - Bota Sot
Turne i madh në beachvoley në Prishtinë

Volejboll

Turne i madh në beachvoley në Prishtinë

Nga: K. G. Më: 22 qershor 2019 Në ora: 10:50
Turne i madh në beachvoley në Prishtinë

Në orën 13.00 sot do të zhvillohet turneu i beachvoleyt në Prishtinë. 

Marrin pjesë një numër i madh i ekipeve dhe ky do të jetë prej turneve pothuajse më të fuqishme që organizohen në kryeqytet.

“Gjithçka gati për sot. 

Rreth 30 ekipe te paraqitur sot do të garojnë në turneu e Beachvolley-it ‘Prishtina '19’.
I organizuar nga klubi i volejbollit Prishtina Volley M, në bashkëpunim dhe përkrahje të Drejtorisë për Sport në Komunën e Prishtinës.

Turne organizohet për nder të 20-të vjetorit të çlirimit të kryeqytetit”, bëhet e ditur nga organizatorët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...