Kosova U20 pëson humbje nga Shqipëria në kampionatin Ballkanik të volejbollit - Bota Sot
Kosova U20 pëson humbje nga Shqipëria në kampionatin Ballkanik të volejbollit

Volejboll

Kosova U20 pëson humbje nga Shqipëria në kampionatin Ballkanik të volejbollit

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 19:15
Kosova U20

Kosova ka humbur ndeshjen e parë të Kampionatit Ballkanik U-20 të meshkujve nga kombëtarja e Shqipërisë.

Kosova është mposhtur me rezultat 3:0 (25:9, 25:11, 25:13).

Kosova është pjesë e grupin A ku bëjnë pjesë edhe Shqipëria, Greqia dhe Maqedonia Veriore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...