Trajneri i mirënjohur pak relaks me kitare! - Bota Sot
Trajneri i mirënjohur pak relaks me kitare!

Volejboll

Trajneri i mirënjohur pak relaks me kitare!

Nga: K. G. Më: 16 gusht 2019 Në ora: 12:15
Trajneri i mirënjohur pak relaks me kitare!

Është i përkushtuar në punën profesionale në volejboll, por ndonjëherë i kushton vëmendje edhe kitarës dhe e ndez atmosferën! 

Është Xhavit Kajtazi, njeriu që tërë jetën ia ka kushtuar sportit, që besa ka botuar edhe disa libra shumë të rëndësishëm, sidomos fjalorin e gjuhës sportive, e cila është një pasuri e madhe.

Ai është trajner i KV Prishtina Volley dhe sigurisht se i ka planet e tij për edicionin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat