Bajraktari kontratë me skuadrën gjermane - Bota Sot
Bajraktari kontratë me skuadrën gjermane

Volejboll

Bajraktari kontratë me skuadrën gjermane

Nga: K. G. Më: 14 shtator 2019 Në ora: 10:43
Bajraktari dhe Xhavit Kajtazi

Në Evropë kemi shumë sportistë të dalluar në disiplinat e ndryshme sportive, ndër ta është dhe volejbollisti Dardan Bajraktari.

“Rruga për në Evropë çon nga Prishtina Volley... Urime Dardan Bajraktari kontrata me skuadrën gjermane TVR 1861.

Nuk do ta harrojmë kurrë flijimin tënd për Prishtinën, kur nga Gjermania erdhe për t'i ndihmuar shokët në finalen e madhe të përfundimtares dhe po atë natë u ktheve në Gjermani. 

Të rrallë janë djemtë si ti... Mburremi me ty!”, shkruan Xhavit Kajtazi, kryetrajner i Prishtina Volley.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat