Ferizaj shënon edhe një fitore - Bota Sot
Ferizaj shënon edhe një fitore

Volejboll

Ferizaj shënon edhe një fitore

Nga: K. G. Më: 20 tetor 2019 Në ora: 13:24
Ferizaj shënon edhe një fitore

Ferizaj drejtohet nga Arlind Ibrahimi, trajneri më i ri në  elitën e volejbollit (meshkujt) dhe shënon edhe fitoren e dytë me radhë.

“Në javën e dytë të Superligës së Kosovës në volejboll, Ferizaj arrin të mposht ekipin e Vëllaznimit nga Gjakova me rezultat të pastër 3:0.

Kështu që ekipi arrin të regjistroj edhe fitoren e dytë në këtë edicion.

Ferizaj - Vëllaznimi 3:0 (25:12, 25:17, 29:27)”, shkruan në faqen e klubit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat