Në Prishtinë është gjallë Boro Ramizi! Ja fakti - Bota Sot
Në Prishtinë është gjallë Boro Ramizi! Ja fakti

Volejboll

Në Prishtinë është gjallë Boro Ramizi! Ja fakti

Nga: Kemajl Goca Më: 22 tetor 2019 Në ora: 12:35
Në Prishtinë është gjallë Boro Ramizi! Ja fakti

Në Prishtinë është gjallë Boro Ramizi dhe goxha i fortë sipas asaj që e shohim në faqen e Federatës së Volejbollit të Kosovës. A është gabim teknik apo pa dije, le ta sqaron më si miri Federata e Volejbollit e Kosovës apo ata që e mbajnë faqen.

Image

Fakti është interesant, se si është e mundur të figuron Boro Ramizi,  emërtim që ka vdekur moti që moti, që pas përfundimit të luftës. A është Pallati i Rinisë dhe i Sportit, a është Boro Ramizi?   

13/10/2019 Prishtina-Fushë Kosova 3:0, Pallati i rinisë Boro Ramizi.  
13/10/2019 M-Technologie-Ferizaj 3:0,Pallati i rinisë Boro Ramizi. 

Ky gabim apo ky skandal sa më parë duhet të përmirësohet nga Federata e Volejbollit e Kosovës apo kushedi si ka rrjedhur ky gafë. Ky është skandal! Krejt në fund, sigurisht se kompetentët e FVK-së nuk e ka pa këtë gafë, por duhet mënjeherë ta sqarojnë këtë gjë. A mos vallë, është hacku faqja!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat