Bekim Jashari gëzon Skenderajn - Bota Sot
Bekim Jashari gëzon Skenderajn

Volejboll

Bekim Jashari gëzon Skenderajn

Nga: K. G. Më: 18 dhjetor 2019 Në ora: 13:02
Bekim Jashari gëzon Skenderajn

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, gëzon klubin më të suksesshëm të sporteve me dorë në Drenicë, KV Skenderaj.  

“Falënderojmë kryetarin e komunës së Skenderaj z. Bekim Jashari për pritjen, dhe për shpërblimin për suksesin e arritur nga klubi ynë KV Skënderaj.

Patjetër një falënderim i veçantë shkon për z. Rrustem Rukolli si sponsor gjeneral i KV Skenderaj me kompaninë " Drena"

Gjithashtu falënderojmë z. Musa Gashi - Grunori dhe Afrim Durmishi - QTA, të cilët kanë shumë merita për sukseset e klubit tonë për shumë vit”, thuhet nga KV Skenderaj.Sipas asaj që shihet, KV

Skenderaj ka marr 1000 euro nga KK i Skenderajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat