Kur do të luhet finalja e volejbollit? - Bota Sot
Kur do të luhet finalja e volejbollit?

Volejboll

Kur do të luhet finalja e volejbollit?

Më: 19 dhjetor 2019 Në ora: 12:03
Kur luhet finalja e volejbollit?

Të shtunen me 21/12/2019, duke filluar prej ores 17:00 në palestren e Sporteve “Bill Clinton” Ferizaj do të luhet finalja e kupës së FVK-së, njëherit dhe deribi lokal mes KV Luboteni dhe KV Ferizaj.

FVK ju fton të jeni pjesë e këtij spektakli të volejbollit dhe uron të dyja ekipet për arritjen në finale, duke shpresuar në lojë të drejtë dhe ndeshje të bukur volejbolli.

NJë finale që pritet me padurim dhe që do të vërtet një lojë e fortë.

Cila do të arrijë qëllimin, gjithçka do të shihet të shtunën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat