Kampionati U-16 organizohet në formë të grupeve - Bota Sot
Kampionati U-16 organizohet në formë të grupeve

Volejboll

Kampionati U-16 organizohet në formë të grupeve

Më: 19 dhjetor 2019 Në ora: 13:23
Kampionati U-16 organizohet në formë të grupeve

Garat e grupmoshave të reja në volejboll zgjojnë kërshëri dhe priten me emocione. 
“Kampionati i Kosovës U-16 mbahet të shtunën.

Kampionati U-16 organizohet në formë të grupeve, garat zhvillohen ne vjeshte dhe pranvere dhe 2 ekipet e para vazhdojnë në pjesën finale .

Në grupin e Jugut, pjesëmarrës do jenë 4 ekipe ku do luhet sistem secili me secilin.

 Gara nis në ora 10:00”, njofton KV Kastrioti i Ferizajt (femrat).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat