Dikush do t'i shtrijë këmbët përtej jorganit - Bota Sot
Dikush do t'i shtrijë këmbët përtej jorganit

Volejboll

Dikush do t'i shtrijë këmbët përtej jorganit

Nga: K. Goca Më: 26 dhjetor 2019 Në ora: 11:57
Dikush do t'i shtrijë këmbët përtej jorganit

Në konkurrencën e femrave në volejboll, Drita e Gjilanit e din çka po do dhe e ka planin e përfunduar, ndërsa M Technologie ia ka qitur rrethin disa lojtareve që do t'i sjell në kryeqytet.

Kastrioti i Ferizajt as në tokë as në qiell, ende nuk kanë vendosur se si të veprojnë, ndërsa Skenderaj e ka të qartë për të gjitha dhe i ka objektivat e qarta.

Prishtina F është në mendime të thella, t'i presin deshat më gjatë apo më shkurtër ose do t'i presin gabimisht, që mos t'ju bien tamam sikurse edhe Ferizaj që ka të njëjtën "rropaqeps" , t'i presin më gjatë apo më shkurtër.

A mos vallë, se dikush do t'i shtrijë këmbët përtej jorganit dhe mund ti mërdhihen në janarin dhe shkurtin e acart!!!! Mbetet të shihet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat