Kritikuesi i vitit në Kosovë, por ndihet minoritet të femrat! - Bota Sot
Kritikuesi i vitit në Kosovë, por ndihet minoritet të femrat!

Volejboll

Kritikuesi i vitit në Kosovë, por ndihet minoritet të femrat!

Nga: Kemajl Goca Më: 31 dhjetor 2019 Në ora: 12:01
Kritikuesi i vitit në Kosovë, por ndihet minoritet të femrat!

Nuk ndalej as në vitin 2019 dhe kritikë pas kritike, herë me vend e herë pa vend, herë ia qëllonte e herë ia fuste kot.

Është Mehdi Mehmeti, drejtor sportiv i klubit të volejbollit Prishtina F. 
Mehdiu njihet si kritikë nga të gjithë, nuk e ka problem të shkruajë rreshtat thumbues kundër Federatës së Volejbollit të Kosovës. 

Asnjëherë nuk skuqet e as nuk frikësohet sepse mendon se ka të drejtë.

Thirret vazhdimisht se i ka pothuajse në tërësi klubin me kryesi të femrave, por vet është drejtor dhe Fejzullah Ademi sekretar apo ndihen si “minoritet” aty, kur kihet parasysh se dominojnë gjinia e bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat