Gazmorja ndahet me M-Technologien

Volejboll

Gazmorja ndahet me M-Technologien

Nga: K. G. Më: 16 janar 2020 Në ora: 18:22
Gazmorja ndahet me M-Technologien

Volejbollistja Gazmore Mustafa nuk është pjesë e ekipit prishtinas, M-Technologie, nënkampione vjeshtore. Edhe klubi e konfirmon ndarjen me Gazmoren.

“Pas më shumë se 10 vite karrierë sportive Gazmore Mustafa, volejbollistja jonë ndahet nga klubi i zemrës (siç thotë vet Gazmorja).

Ishte nder i veçantë për ne që e patëm si lojtare Gazin(siç ne e thërrasim) për dhjetë vite me radhë.

Gazmorja vazhdon karrierën e saj te studimeve pasdiplomike dhe asaj sportive në Suedi. Gazit i deshirojmë shumë fat dhe sukses në sfidat e reja që do ta presin”, njofton klubi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat