Naser Krasniqi i dashuruar e i përkushtuar në Shqipen

Volejboll

Naser Krasniqi i dashuruar e i përkushtuar në Shqipen

Nga: K. G. Më: 28 shkurt 2020 Në ora: 10:23
Naser Krasniqi i dashuruar e i përkushtuar në Shqipen

Askush nuk mund e mat me Naser Krasniqin, trajnerin e klubit të volejbollit M Technologie nga Prishtina, kur është në pyetje përkushtimin në familje.

Ai edhe një herë e dëshmoi se është i dashuruar dhe i përkushtuar në bashkëshorten e tij, Shqipen.

Krasniqi e ka uruar bashkëshorten dhe si gjithmonë falënderues që e përkrah edhe në sport, në fakt edhe Shqipja ka qenë hendbolliste. 

Image

Naseri me Shqipen

“Një jetë të tërë së bashku! Urime ditëlindjen edhe100 të tjera”, shkroi Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat