Kajtazi: Ku është "Laluku", është edhe titulli... - Bota Sot
Kajtazi: Ku është "Laluku", është edhe titulli...

Volejboll

Kajtazi: Ku është "Laluku", është edhe titulli...

Nga: K. G. Më: 4 prill 2020 Në ora: 15:31
Kajtazi: Ku është "Laluku", është edhe titulli...

Trajneri i mirënjohur i volejbollit Xhavit Kajtazi, aktualisht trajner i Prishtina Volley (meshkujt), ka dy fjalë për volejbollistin Nardi Demaj. “Kujtesë sportive: Ku është "Laluku", është edhe titulli...

Fotografi e vitit 2010... Me ish-liberon e kombëtares së Kosovës dhe të Prishtinës, Nardi Demaj, të cilin bashkëlojtarët e njohin me nofkën "Laluku"...

Faleminderit Naser për këtë foto, rikujtim të periudhës më të suksesshme të Prishtinës...

Nga këtu i bëjmë ofertë që të rikthehet edhe një herë të Prishtina Volley-M dhe t'u bashkohet shokëve në garat e përfundimtares dhe te Kupës së Kosovës”, shkruan Kajtazi në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat