Edon Ibrahimi tregon se kush do ta ketë fjalën e fundit

Volejboll

Edon Ibrahimi tregon se kush do ta ketë fjalën e fundit

Nga: K. Goca Më: 4 prill 2020 Në ora: 16:33
Edon Ibrahimi tregon se kush do ta ketë fjalën e fundit

Edon Ibrahimi, kryetrajneri i klubit të volejbollit Kastrioti nga Ferizaj (femrat), ka mendim të matur se si mund të vazhdohen garat pasi që të mposhtet virusi korona.

Si e sheh vazhdimin e kampionatit apo cila është ideja e juaj si trajner i KV Kastrioti?

“Pa dyshim se fjalën e fundit do e ketë ministria dhe federata, ne si ekip jemi të gatshëm për çfarëdo vendimi.

Normalisht se shpresojmë që kampionati të vazhdoj por gjithsesi duhet shikuar rrethanat, shëndeti mbi te gjitha”, tha Ibrahimi për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat