Lojtari më i mirë në Kosovë - stomatolog, në luftë...

Volejboll

Lojtari më i mirë në Kosovë - stomatolog, në luftë...

Nga: K. G. Më: 7 prill 2020 Në ora: 16:05
Lojtari më i mirë në Kosovë - stomatolog, në luftë...

Një periudhë të gjatë ka qenë volejbollisti më i mirë në Kosovë,  Faton Mustafa, por edhe sot është faktor kyq në fushën e lojës dhe punon stomatolog. Ai luan për ekipin e Therandës, përveç si volejbollist është edhe si stomatolog i shquar.

“Dita botërore e shëndetësisë. Në vijën e parë të frontit kundër pandemisë edhe volejbollisti i mirënjohur Faton Mustafa!

Urime ditën botërore të shëndetësisë të gjithë mjekëve që tashmë janë heronjtë e ditëve të sakrificës.

Ju faleminderit për kontributin dhe veprat tuaja!”, shkruan në faqen e Federatës së Volejbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat