Shqiptarja nuk ka të ftohtë në borën norvegjeze

Volejboll

Shqiptarja nuk ka të ftohtë në borën norvegjeze

Nga: Kemajl Goca Më: 8 prill 2020 Në ora: 17:50
Shqiptarja nuk ka të ftohtë në borën norvegjeze

Volejbollistja më e mirë shqiptare, Arjola Prenga, nuk ka të ftohtë, nuk e ka aspak problem borën dhe as temperaturat e ulëta. 

Ajo, ditë më parë kësisoj ka stërvitur në borë dhe duke e mbajtur formën. 

Arjola ësdtë në Norvegji dhe shpreson që sa më shpejt të tejkalohet pandemia, kështu që bota t’i kthehet normalitetit.

Image

Është motra e ish volejbollistes së njohur Amarilda dhe motrës tjetër që luan në Dritë të Gjilanit, Adelajdës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat