Ish sportistja e Kosovës: Natyra shëron gjithçka

Volejboll

Ish sportistja e Kosovës: Natyra shëron gjithçka

Nga: K. G. Më: 11 prill 2020 Në ora: 16:10
Ish sportistja e Kosovës: Natyra shëron gjithçka

Po shijon rrezet e diellit të pranverës Afërdita Sadiku, paksa për inat të virusit korona, e paksa në inat të disa ish volejbollisteve rivale.

Frizurën ia ka përshtatur stinës së pranverës, ndërsa mesazhi është më i fuqishëm se sa vet pamja e saj!

“Natyra shëron gjithçka”, shkruan Sadiku në profilin e saj në facebook.

Image

Afërdita – ish volejbolliste e dëshmuar dhe sot punon profesoreshë e më shumë është e përqendruar nga sporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat