Çuditë Bahri Gjinovci, ja ku ishte i saktë qind për qind  

Volejboll

Çuditë Bahri Gjinovci, ja ku ishte i saktë qind për qind  

Nga: Kemajl Goca Më: 22 prill 2020 Në ora: 17:16
Çuditë Bahri Gjinovci, ja ku ishte i saktë qind për qind  

Selektori i kombëtares së Kosovës (meshkujt), Bahri Gjinovci, doli i saktë qind për qindtë sa i përket përzgjedhjes së formacionit më të mirë të Kosovës në periudhën 1999-2019. 

Nga 14 të anketuar në rubrikën e sportit në gazetën kombëtare “Bota sot”, Gjinovci doli i saktë 100 për qind, por edhe të tjerët ishin shumë afër kësaj përzgjedhje.

Gjinovci nuk ishte i saktë vetëm te trajneri, kur votoi për Lorik Ilazin dhe jo për Abedin Ibrahimin.

Image

Edhe të anketuarit tjerë ishin 90 apo 80 për qind të saktë, do të thotë se përzgjedhja e formacionit më të mirë u bë nga 14 të anketuarit. 

Image

Gjinovci, si për çudi, ka qenë i saktë 100 për qind.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat